חדרי ילדים

עיצוב, תכנון, ייצור והרכבת חדרי ילדים זאת המומחיות שלנו...

חדרי ילדים

עיצוב וייצור חדרי ילדים בהתאמה אישית

חדרי הילדים שלנו הם הבחירה המושלמת. אנו מתמחים בעיצוב, תכנון, ייצור והרכבת חדרי ילדים. 

אצלנו כל חדר שנבנה הוא בעל אופי שונה ומיוחד שהותאם בדיוק עבור הקטנטנים שהולכים לבלות בו.

כל אחד מדגמי חדרי הילדים שלנו הוא פרי יצירה של תהליך ארוך שמתחיל אצל מומחי העיצוב שלנו, ממשיך למהנדסי הייצור, משם ישירות למכונות הייצור ולצוותי המתקינים שלנו בבית הלקוח.

העובדה שכל חדר שלנו מיוצר רק לאחר הזמנה מאפשרת לנו לייצר אותו בדיוק במידות הדרושות לכם ומבלי לייקר את העלויות. אז אם אתם מחפשים חדרי ילדים בראשון לציון אתם מוזמנים לבקר באחד מהסניפים שלנו.

דוגמאות נבחרות מהקטלוג

לפניכם מספר דוגמאות נבחרות מתוך קטלוג חדרי ילדים ונוער של חברתנו, המוצעים בהתאמה אישית לכל לקוח. לקטלוג מלא כנסו לאתר או הגיעו לאחד מסניפי הרשת:

  • עומרי – חדר רב גוני עם שילוב של מספר צבעים הכולל שולחן עם שידת שלוש מגרות ושידת שתי מגרות, כוורת תליה עם דלת, כוורת עומדת עם שתי דלתות, ארון עם ארבע מגרות ושלוש דלתות ומיטה וחצי עם מזרן ספוג וארגז למצעים.
  • רוי – חדר ילדים ונוער בגישה מינימאליסטית המותיר הרבה מרחב פנוי בחדר. הדגם כולל שולחן עם שלוש מגירות, כוורת לתלייה, כוננית עומדת עם שתי דלתות, ארון הזזה עם דלתות רחף, ומיטה וחצי עם ריפוד שיכול להיות גם דמוי עור.
  • רותם – חדר המתוכנן מתוך מחשבה לטווח מאוד ארוך, כולל שולחן עם שידה ושלוש מגרות מרחפות, כוורת תליה עם דלת, מראה עם מגירה וכוורת בעלת שלושה תאים ודלת, מיטה וחצי וארון ארבע דלתות וארבע מגירות.
  • שחר – חדר ילדים ונוער המאופיין בקו נקי המשלב צבעים עכשוויים יחד עם גווני עץ טבעיים. הדגם כולל שולחן עבודה עם שתי מגרות בטריקה שקטה, ארון עם ארבע מגרות טריקה שקטה ומיטה וחצי.
  • איל י- דגם מתאים לחללים קטנים וגדולים היוצר מרחב נעים בעזרת צבעים מונוטוניים. הדגם כולל בין היתר מיטה ומיטה לחבר עם שני מזרנים, שולחן עם הכנה למחשב וכוורת תלייה.