חדרים מעוצבים לבנות נוער

הבת שלכם הגיעה לגיל ההתבגרות? כעת מגיעה שורה ארוכה של דרישות לגבי עיצוב החדר שלה. ברשת נועם אילי תזכו למענה שלם עבור כל צרכי חדרים מעוצבים לבנות נוער, עם ריהוט איכותי לכל החדר בעיצוב אופנתי מותאם במדויק לרצונות בתכם ולנתוני החלל. כל זאת בעבודות ריהוט איכותיות שיספקו לבתכם מרחב בפרטי שתרגיש בו נוח לשהות, ללמוד, לחלום ולארח.

חשיבות המראה החיצוני לנערה מתבגרת

אחד הסממנים הבולטים ביותר בגיל ההתגברות, בייחוד בקרב בנות, הינו חשיבות יתרה הניתנת לחזות חיצונית. כל סנטימטר בגופה של הנערה נבחן תחת עינה הביקורתית ונדרש לעמוד בסטנדרטים גבוהים ביותר. גם לבושה של הנערה נבחר בקפידה מתוך מחשבה, האם הוא מחמיא לה ומה יגידו עליו. לכך מצטרף גם עיצוב חדרה שסממני ילדות נדרשים להיעלם ממנו ולהתחלף בחדר מעוצב למשעי שיעניק לה מרחב פרטי שהיא תאהב, שיבטא את אישיותה ושירגיש מספיק יפה לארח בו חברים וחברות מגילה. לאור הבנה של צרכים אלו תוכלו למצוא אצלנו מבחר דגמים של חדרי ילדים מעוצבים לבנות נוער עם קו עכשווי ועם אפשרות להתאמה אישית מלאה.

כל מה שבת נוער צריכה לחדרה

חדרים מעוצבים לבנות המתוכננים, מעוצבים, מיוצרים ומותקנים על ידינו מספקים מענה שלם לצרכי בתכם המתגברת:

  • מיטה – חדרי שינה מעוצבים לבנות נוער נדרשים קודם כל במיטה נוחה, רחבה ומפנקת בה בתכם תוכל להשתרע כדי להקשיב למוסיקה, לשוחח עם חברות בטלפון או סתם לחלום.
  • ארון – ארון פתיחה או הזזה של בת נוער נדרש להיות גדול דיו כדי להכיל את כל המלתחה האופנתית ולספק פתרונות אחסון נוחים לכל פריט, בין אם בתלייה או בקיפול. כמו כן, כדאי מאוד שהארון יצויד במראה גדולה למדידות האינסופיות הנחוצות לכל יציאה מהבית.
  • שידת איפור – בנות נוער של ימינו מטופחות במיוחד ולכן לרבות מהן חשוב שחדרן יצויד בשידת איפור עם מראה מעוצבת, שיכולה לאחסן את כל תכשירי האיפור, טיפוח, וקוסמטיקה ותכשיטים.
  • עוד מגוון פריטים נוספים – מוצעים בהתאמה אישית כדוגמת שולחנות כתיבה, כוורת אחסון, שידות ועוד.
הזמנת חדרי נוער מעוצבים לבנות

להזמנת חדרי נוער מעוצבים לבנות בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסניף החברה שלנו בראשון או צרו קשר עם נועם אילי בטלפון 03-6568898 או מייל Info.noamilay@gmail.com