מגוון עיצובים של ריהוט חדרי ילדים ונוער

ברשת המובילה והיוקרתית נועם אילי, תיהנו ממבחר עשיר ואיכותי של רהיטים לחדרי ילדים ונוער. הרהיטים מוצעים בהתאמה אישית בשלל עיצובים עכשוויים ורעננים המספקים פתרונות פרקטיים לצורכי ילדכם כיום ובעתיד. מהמבחר כל אחד יכול לאתר פריטי ריהוט מתאימים למין, אופי, טעם וצרכי הילד לצד התאמה מלאה למידות ומאפייני החדר.

מגוון עשיר ואיכותי של  דגמים עבור רהיטים לחדרי ילדים

ריהוט חדרי ילדים ונוער בהתאמה אישית שחברתנו מתכננת, מייצרת ומתקינה נעשה עם מגוון עשיר ואיכותי של דגמים פרי פיתוחנו, הכוללים בין היתר את האפשרויות הבאות:

  • אילי – דגם מוביל המתאים לכל המידות של חדרי ילדים ונוער גדול, המבוסס על גוונים מונוטוניים התורמים ליצירת מרחב נעים המשרה רוגע ושלווה. הדגם כולל שולחן עם במה למגרות, מקום לכונן ומגרה לכונן וכן כוורת תלייה, מיטה עם מיטה לחבר ושני מזרנים ומראה ממוסגרת.
  • טליה – חדר ילדים ונוער המעוצב כך שניתן שלב בו שני צבעים דומיננטיים לבחירה. הדגם כולל שולחן עם כוורת ושידה ניידת עם שתי מגירות טריקה שקטות, וכן כוורת תליה, ארון מעוצב עם שתי דלתות רחבות, ארבע מגרות טריקה שקטות ומראה ומיטת אחד וחצי המסופקת עם ארגז מצעים ומזרן.
  • ליאן – דגם חדשני בעיצוב מינימליסטי מעולה לחדרים שרוצים ליצור בהם כמה שיותר מרחב פתוח. הדגם כולל שולחן עם ארבע מגרות, כוורת לתליה על הקיר עם גב צבעוני, כוורת עומדת עם שתי דלתות ושתי מגרות, מיטה וחצי עם מזרון וארון שתי דלתות עם שידה של שלוש מגרות ומראה.
  • נוגה – עיצוב ייחודי עבור ילדים ובני נוער שרוצים חדר כמו של גדולים. הדגם כולל שולחן עם שלוש מגירות טריקה שקטות, כוות תליה עם דלת, ארון של ארבע דלתות עם ארבע מגרות טריקה שקטות, פינת איפור עם מראה ושלוש מגרות ומיטה וחצי עם מזרן ספוג הכוללת מיטת חבר עם מזרן.
  • סער – רהיטי ילדים ונוער בדגם זה מספקים מענה אחסון מעולה לצד שמירה על חלל מרווח ופתוח. הדגם כולל שולחן עם שידה בעלת שתי מגרות, כוורת תליה עם גב צבעוני ושני מדפים, שלוש קוביות לתלייה על הקיר, ארון משולב כוורת ומיטה וחצי עם מזרון ספוג אורטופדי.

הזמנת ריהוט לחדרי ילדים ונוער

להזמנת ריהוט לחדר ילדים ונוער בעיצוב מרהיב ופרקטי ובהתאמה אישית מלאה, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסניף החברה שלנו בראשון או צרו קשר עם נועם אילי בטלפון 03-6568898 או מייל Info.noamilay@gmail.com