רכישה נכונה של ריהוט לחדר נוער

ילדכם טוען שחדרו מעוצב באופן ילדותי? הוא רוצה חדר מעוצב המתאים לבני נוער? מחפשים ריהוט לחדר נוער איכותי ועכשווי המותאם אישית למידות החדר ולאופי וצרכי ילדכם? כדאי שתגיעו לרשת נועם אילי המובילה בעיצוב וייצור רהיטים לחדרי נוער. החברה מציעה מגוון פתרונות מתקדמים בהתאמה אישית עם שלל דגמים באחריות מקיפה לחמש שנים, ועבור מחירים משתלמים במיוחד.

רהיטים לחדרי נוער בסטנדרטים עדכניים

חברתנו המתמחה כבר מעל לשלושים שנה בתכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של רהיטי חדרי נוער מבינה את צרכי בני הנוער של ימינו ויודעת להביאם לכדי ביטוי בעבודות ובמוצרים המסופקים על ידה. ברור לנו שהסטנדרט עבור חדרי נוער שונה בימינו ממה שהיה פעם. השוני ניכר בסוג ואיכות החומרים, סגנון עיצוב, צרכים פרקטיים וסוג ומאפייני הרהיטים. כך למשל, בנות מבקשות חדרים עם שידת איפור מעוצבת ולכול בני הנוער חשוב שיהיה מקום בחדר למחשב שלהם. כמו כן, בני נוער רבים רוצים לישון במיטה אחד וחצי וחשוב להם שיהיה גם מקום לארח חברים. בנוסף, הם גם בעלי טעם מאוד מוגדר וברור להם מהו סגנון העיצוב המועדף עליהם ואילו צבעים הם רוצים שישלטו בחדר שלהם.

מגוון אפשרויות עיצוב

ריהוט לחדרי נוער בהתאמה אישית מבוסס על דגמים מרהיבים ועכשוויים שמעצבי הבית שלנו פיתחו. מבחר זה של דגמים מאפשר לכל בן נוער לאתר את החדר המתאים ביותר לצרכיו טעמו.  כך למשל, ניתן להזמין מאתנו חדרי נוער בגוונים מונוטוניים שלווים, עם שני צבעים דומיננטיים לבחירה, בגווני לבן ושמנת, או בצבעים עזים ומלאי שמחת חיים. כמו כן החדר יכול להיות בעיצוב קלאסי עם קווים נקיים, בעיצוב מודרני, מינימליסטי, רב גוני, יוקרתי ועוד. בנוסף, פריטי החדר יכולים לכלול שולחנות מעוצבים עם מגרות ושידות  מקום לכונן ומגרה לכונן, וכן קוביות תלייה או כוורת לתלייה או עומדות עם אפשרות למדפים, דלתות וגב צבעוני. זאת לצד שידות איפור, מראות ממסוגרות, ארונות במידות שונות עם מגרות, כוורת ומראות ומיטות אחד וחצי עם ארגז מצעים, או מיטות נוספות לאורח המצוידות במזרני ספוג אורטופדיים.

הזמנת ריהוט לחדרי ונוער

להזמנת ריהוט לחדר נוער בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסניף החברה שלנו בראשון או צרו קשר עם נועם אילי בטלפון 03-6568898 או מייל Info.noamilay@gmail.com