חדרים מעוצבים לנסיכות אמיתיות

אם יש לכם בבית נסיכה אמיתית אתם יודעים שהיא מגיעה עם שורה ארוכה של צרכים והעדפות מלכותיות. אחד מדרישות בת המלוכה הוא כמובן חדר המכבד את מעמדה, כפי שמספקת רשת נועם אילי. זהו חדר מעוצב למשעי בהתאמה מלאה לנסיכה שלכם ולנתוני המרחב המלכותי בו היא חיה.

צרכיה של נסיכה

ילדות נסיכות הן בדרך כלל בנות עדינות עם דמיון מפותח החולמות על סיפורי אגדה עם ארמונות ומשרתים, נשפים ושמלות פאר, ונסיכים שמצילים אותן. החלומות של ילדות אלו שאובים לא אחת מסרטים מצוירים של דיסני כדוגמת היפה והחיה, בת הים הקטנה, סינדרלה ועוד. הנסיכות חפצות בחדר ההולם את עולמן שיעניק להן מרחב איכותי מתאים לדמיין ולשחק לבד או עם חברות. את החדרים אנו מספקים בשלל דגמים ועם התאמה אישית מלאה לכל צורך וסגנון מבוקש.

מאפיינים של חדר נסיכות

חדרים מעוצבים לנסיכות כפי שחברתנו מתכננת, מעצבת, מייצרת ומתקינה הינם חדרי יוקרה עם מספר סממנים ייחודיים. קודם כל מדובר בחדר בעל עיצוב קלאסי, אלגנטי ומעודן שהגוונים השולטים בו הינם רכים ובהירים כמו ורוד לבן ושמנת. זהו חדר עם פינות מעוגלות וקו רך ונעים הכולל מיטה מרווחת ומעוצבת עם מיטה מכובדת נוספת לאירוח חברות, וכן שידה חמודה עם מראה יפה וכיסא תואם, ארון בגדים מעוצב וגדול מספיק לכל המלתחה הנסיכותית, עם שפע של מדפים ומגרות ואפשרויות תלייה, כולל גם מראה מעוגלת לבחינת יופיים של בגדי הנסיכה והתאמתם למאורעות חשובים בחייה. זאת לצד פינת לימוד מעוצבת עם שולחן מעוצב, כוורות נאות לבובות, ספרים ומשחקים של הנסיכה הקטנה. את כל המרכיבים אנו מספקים בהתאמה אישית לכל גחמה ורצון של בתכם, לצד התאמה מלאה למידות ומאפייני החדר כדוגמת נקודות חשמל ומיקום חלונות ודלתות.

הזמנת חדר מעוצב לנסיכה

להזמנת חדרים מעוצבים לנסיכות בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסניף החברה שלנו בראשון או צרו קשר עם נועם אילי בטלפון 03-6568898 או מייל Info.noamilay@gmail.com