ריהוט מושלם עבור חדרי ילדים

ברשת היוקרה נועם אילי מייצרים רהיטים עבור חדרי ילדים בסטנדרטים גבוהים ביותר ובהתאמה אישית מלאה. הרהיטים מיוצרים במפעל של החברה על ידי צוות מקצועי ומיומן המתאים ריהוט לכל חלל וילד בדיוק מרבי, עם מענה מלא לצרכים שונים וסגנון מבוקש.

את חדרי הילדים תוכלו להזמין עבור מחירים משתלמים ועם מבצעים אטרקטיביים, באחד מסניפי החברה בראשון לציון, באר שבע או בחנות המפעל שביבנה, ולקבלם עם חמש שנות אחריות.

מותג יוקרה חדשני ורענן

על ידי רכישת ריהוט לחדרי ילדים מהמותג נועם אילי תזכו במוצרים באיכות גבוהה ביותר של תכנון, עיצוב וייצור. יכולות אלו נשענות על יותר משלושה עשורים בתחום עם גישות עבודה השמות דגש על מצוינות וקידמה, לצד קידום ערכי משפחה ואחדות. עמנו תזכו לחדרי ילדים איכותיים המעוצבים בקפידה עם משב מרענן ומקורי של יצירתיות וחדשנות. האיכות הגבוהה של חדר ילדכם מתחילה בבחירת חומרי הגלם הטובים והמתקדמים ביותר בשוק, הנרכשים מספקים מובילים בענף לרבות מותג היוקרה העולמי EGGER. זאת לצד תהליכי ייצור מקצועיים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ואנשי מקצוע מיומנים.

חדרי ילדים ייחודיים בהתאמה אישית

כל חדר ילדים שאנו מתכננים, מייצרים ומרכיבים הינו מתחם ייחודי שעוצב בקפידה כך שיתאים למידות החדר, צרכי ורצונות ילדכם, וכך יעניק מרחב מחייה מהנה ובטוח לגדול בו. עיצוב החדרים מבוסס על דגמים פרי פיתוחנו שנוצרו לאחר הליכים ארוכים על ידי מומחי העיצוב שלנו ובשיתוף פעולה עם מהנדסי החברה. כך אנו משיגים ייצור איכותי בעזרת מכשור מתקדם, ומשם הובלה והתקנה אצלכם בבית על ידי צוות מיומן, אדיב ויעיל. כל זאת ועוד בשקיפות מלאה מולכם, עם פריטי חדר שתוכננו מראש עמכם ויוצרו רק לאחר קבלת ההזמנה בהתאם למידות וסגנון וגוונים מבוקשים. יש לציין כי בזכות גישת עבודה זו בה פריטי החדר מיוצרים רק לאחר קבלת ההזמנה, אנו יכולים לספק רהיטי איכות בהתאמה אישית עבור מחיר כדאי במיוחד.

הזמנת חדרי ילדים

להזמנת חדר ילדים בעיצוב מושלם בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסניף החברה שלנו בראשון או צרו קשר עם נועם אילי בטלפון 03-6568898 או מייל Info.noamilay@gmail.com.