מומחים לייצור ארונות איכות

מבקשים לרכוש ארון לחדר שינה או חדר ילדים? רוצים שהוא יהיה ארון איכותי שיותאם באופן אישי לצרכים שלכם? כדאי שתגיעו לאחד מסניפי רשת נועם אילי המתמחה כבר מעל לשלושה עשורים בייצור ארונות איכותיים מסוגים שונים, לצד עבודות ריהוט נוספות. הארונות מסופקים בהתאמה אישית מלאה ועם אחריות מקיפה לחמש שנים. בין היתר החברה מתמחה בייצור ארונות קיר, ארונות הזזה, ארונות בגדים נפתחים וחדרי ארונות.

מתמחים בייצור ארונות

חברתנו מתמחה בייצור ארונות בגדים מסוגים שונים בהתאמה אישית מלאה, לרבות ייצור ארונות הזזה, ארונות פתיחה וארונות קיר. זאת לצד ייצור חדרי ילדים ונוער שלמים עם מגוון פריטי ריהוט לרבות שולחנות, מיטות, שידות וכוורות. הארונות מיוצרים במפעל שלנו באזור התעשייה של יבנה על ידי צוות מיומן הנעזר בציוד מתקדם ונשען על שיטות עבודה מתקדמות וקפדניות. כל דגם וסוג של ארון שאנו מייצרים מתחיל בעיצובו ותכנונו על ידי מעצבי ומהנדסי החברה. את הארון עצמו אנו מייצרים על פי הזמנה בהתאמה אישית מלאה למידות, גוונים, וחלוקה פנימית מבוקשת. הארונות מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר שאפשר לבקש ומיוצרים ומותקנים בקפידה עם רמות ביצוע וגימור מושלמות.

ארונות בהתאמה אישית

אנו מייצרים ארונות על פי הזמנה בהתאמה אישית מלאה לצרכיו של כל לקוח. ההתאמה מתקבלת על ידי מדידה מדויקת בביתכם של המרחב המיועד לארון, המאפשר ניצול מלא של החלל לגובה ולאורך ובכך מעניק מקסימום שטח לאחסון. כמו כן, התאמה אישית לנישה, פינה, קיר או חלל עבור ארון מעניקה עיצוב אחיד ומרשים המבוסס לא אחת על מסגרת היקפית מעץ התורמת גם ליציבות הרהיט במקומו.

מגוון סוגי ודגמי ארונות

את הארונות לביתכם תוכלו לבחור מקשת רחבה של סוגים ודגמים איכותיים ועדכניים. הסוגים כוללים בין היתר ארונות עם דלתות הזזה, דלתות פתיחה, דלתות זכוכית, דלתות עם חריטות ייחודיות, צביעת אפוקסי, הדפסות דיגיטאליות, מיקומים נסתרים למסכי טלוויזיה ועוד.

ייצור ארונות בהתאמה אישית

להזמנת ארון המיוצר במיוחד עבורכם, ולקבלת פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסניף החברה שלנו בראשון או צרו קשר עם נועם אילי בטלפון 03-6568898 או מייל Info.noamilay@gmail.com