קטלוג חדרי ילדים ונוער

ברשת המובילה נועם אילי, המתמחה ברהיטי ילדים ונוער, תמצאו מבחר עשיר של דגמי רהיטים עדכניים המוצעים בהתאמה אישית מלאה. ממנו כול משפחה יכולה לאתר את דגמי חדרי הילדים המתאימים לצרכיה, למאפייני החדר והילדים, בין אם חדר לבנים, בנות, בני נוער או חדר משותף. כל זאת עם שירות מקצועי וליווי אישי לכל אורך ההליך, מתכנון החדר ועד התקנתו, עבור מחירים משתלמים ועם אחריות לחמש שנים.

דוגמאות נבחרות מהקטלוג

לפניכם מספר דוגמאות נבחרות מתוך קטלוג חדרי ילדים ונוער של חברתנו, המוצעים בהתאמה אישית לכל לקוח. לקטלוג מלא כנסו לאתר או הגיעו לאחד מסניפי הרשת:

  • עומרי – חדר רב גוני עם שילוב של מספר צבעים הכולל שולחן עם שידת שלוש מגרות ושידת שתי מגרות, כוורת תליה עם דלת, כוורת עומדת עם שתי דלתות, ארון עם ארבע מגרות ושלוש דלתות ומיטה וחצי עם מזרן ספוג וארגז למצעים.
  • רוי – חדר ילדים ונוער בגישה מינימאליסטית המותיר הרבה מרחב פנוי בחדר. הדגם כולל שולחן עם שלוש מגירות, כוורת לתלייה, כוננית עומדת עם שתי דלתות, ארון הזזה עם דלתות רחף, ומיטה וחצי עם ריפוד שיכול להיות גם דמוי עור.
  • רותם – חדר המתוכנן מתוך מחשבה לטווח מאוד ארוך, כולל שולחן עם שידה ושלוש מגרות מרחפות, כוורת תליה עם דלת, מראה עם מגירה וכוורת בעלת שלושה תאים ודלת, מיטה וחצי וארון ארבע דלתות וארבע מגירות.
  • שחר – חדר ילדים ונוער המאופיין בקו נקי המשלב צבעים עכשוויים יחד עם גווני עץ טבעיים. הדגם כולל שולחן עבודה עם שתי מגרות בטריקה שקטה, ארון עם ארבע מגרות טריקה שקטה ומיטה וחצי.
  • איל י- דגם מתאים לחללים קטנים וגדולים היוצר מרחב נעים בעזרת צבעים מונוטוניים. הדגם כולל בין היתר מיטה ומיטה לחבר עם שני מזרנים, שולחן עם הכנה למחשב וכוורת תלייה.

וזאת רק ההתחלה: קטלוג חדרי ילדים ונוער שלנו כולל עוד מגוון דגמים המתאימים לצרכים שונים, ביניהם דגמים עם שני צבעים דומיננטיים, דגמים מינימליסטיים נוספים, חדר בסגנון של גדולים, דגם השם דגש על פתרונות אחסון חכמים לשמירה על מרחב כמה שיותר פתוח, חדרים בעיצוב קלאסי, דגמים מלאי צבע ושמחת חיים ועוד.

הזמנת חדר מהקטלוג

להזמנת חדר ילדים ונוער בהתאמה אישית מלאה מתוך קטלוג איכותי ועדכני, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסניף החברה שלנו בראשון או צרו קשר עם נועם אילי בטלפון 03-6568898 או מייל Info.noamilay@gmail.com